O nas

Firma MD Projekt Sp. z o.o. powstała w czerwcu 2012 roku. Głównym obszarem działania spółki jest handel detaliczny,a w ramach prowadzonej działalności firma otworzyła 9 sklepów spożywczo-przemysłowych, w tym 8 placówek w profesjonalnej sieci franczyzowej Delikatesy Centrum. Od 11 Września 2019r. nastąpiła zmiana firmy Spółki na Podlaskie Delikatesy Centrum Sp. z o.o.

Dzięki współpracy z siecią Delikatesy Centrum jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szeroki asortyment produktów w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalną i miłą obsługę. W każdym z naszych sklepów dostępne są produkty z kategorii mięso, wędliny, ryby, sery, owoce i warzywa, które dostarczane są do sklepu 6 razy w tygodniu, dzięki czemu gwarantujemy Państwu jakość i świeżość tych produktów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z producentami, dystrybutorami w zakresie handlu produktami świeżymi, zdrową żywnością, unikalną ofertą FMCG, polskimi produktami, produktami sezonowymi, a także wiodących marek na rynku.

Dysponujemy powierzchnią reklamową i przeprowadzamy akcje promocyjne we współpracy z dostawcą – jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu:
e-mail:biuro@mdprojekt.net